Het schoolteam

Schooldirectie:

Directeur                                   Anke Langmuur

Adjunct-directeur                      Ria Bierhuizen & Saskia Swaneveld

Directietaken                            Riccardo van ’t Oor                   

 

Leraren

groep 1-2a Tideman                  Renko Filannino & Esther Kleisterlee

groep 1-2b Tideman                  Iris Dorst

groep 1-2c Tideman                  Suzan van Middelkoop & Liesbeth Taapken

groep 1-2d Tideman                  Michaela Tameris & Carla van Est

groep 1-2e Tideman                  Agnes Bloem & Patricia Rothmayer

groep 1-2f  Buitenhof                Joëlle Heijboer 

groep 1-2g Buitenhof                Dionne de Ligt

Kwaliteitsteam                         
Esther Kleisterlee, Liesbeth Taapken, Agnes Bloem, Maryati van der Laar, Karin Bek

groep 3-a Tideman                    Donja Groeneveld

groep 3-b Tideman                    Simone Feringa & Nathalie Hoedemaker

groep 3-c Buitenhof                   Sandra Broekhoven & Jaimy Carstens

groep 3-4 Tideman                    Amy Kersbergen & Nino Rongen            

groep 4-a Tideman                    Kirsten van Scheindelen & Jemima Klijn    

groep 4-b Tideman                    Claudia Bokhove 

groep 4-b Buitenhof                   Thea Vermeulen & Liesbeth Vermaas

Kwaliteitsteam                         
Mohamed Bumanjal, Jaimy Carstens, Donja Groeneveld, Simone Feringa,
 Liesbeth Vermaas, Nino Rongen, Jemima Klijn, Saroja de Jong

 

groep 5-a Tideman                    Tamara Stolk

groep 5-6 Tideman                    Mitchell Krul

groep 5-b Buitenhof                   Lizette Hendriks-Hutten & Petra Besjes

groep 6-a Post West                 Joyce Harreman

groep 6-b Post West                 Claudia vd Kolk & Gizem Yas

groep 6-c Buitenhof                  Kimberley Franken & Anouk Jansen-Rijpaard

Kwaliteitsteam                         
Wim Aarden, Petra Besjes, Mohamed Bumanjal, Kimberley Franken, Lizette Hendriks-Hutten, Gizem Yas, Marcella Hoogendoorn, Jeanne de Vries.

 

groep 7-a Tideman                    Saskia Steenbakkers & Whitney Kenswil    

groep 7-b Tideman                    Maaike van der Horst    

groep 7-c Buitenhof                   Jenny Bax

groep 7-8 Tideman                    Evelien Smeets

groep 8-a Tideman                    Syreeta Sedney

groep 8-b Tideman                    Alice Groeneveld

groep 8-c Buitenhof                   Loubna Salhi & Naomi Garcia-Gramegna

Kwaliteitsteam
Mohamed Bumanjal, Femke Bruins, Sanneke Bakker-Scheffers, John van Kaam, Mehmet Dogan, Amal Saissay-Dahak, Annemieke Ragab-'t Hart.

  

Eerste opvang Tideman                       

Schakelklassen 1a & 1b            Stieneke Meertens & Gerard Wagemakers

Schakelklas 2                             Michael van der Graaf

Kwaliteitsteam
Henk-Jan Verkade, Urvashie  Sadhi, Femke Bruins
                               

Conciërge                                           Willem van der Windt

Schoolondersteunend Personeel       Omar El Kahali, Mohamed Merzouk, Imelda Holland

Medewerkers Ouderbetrokkenheid     Keltoum Asraoui-Mekouar & Fatma Kart

 

Interne begeleiders & coaching leerkrachten

Marie-Louise Rosier                  IB-er groepen 0a / 0b / 0c / 0d / 1-2a / 1-2b / 1-2c / 1-2d / 1-2e

Corrie Zwaaneveld                    IB-er groepen 1-2f / 1-2g / 3c / 4c / s1a / s1b / s2

Joyce van der Heijden              IB-er groepen 3a / 3b / 3-4 / 4a /  4b / 5a / 5b / 5c

Rob Royen                                IB-er groepen 6a / 6b / 6c / 7a / 7b / 7c / 8a / 8b / 8c / 7-8 combi

 

 

Taalcoördinator                       Wim Aarden

Rekencoördinatoren               Petra Besjes & Mohamed Bumanjal

ICT-coördinator                       Aysun Dogan & Rob Royen

VVE-coördinator                      Marie-Louise Rosier

Brede schoolcoördinator        Riccardo van 't Oor 

KiVa-coördinatoren                 Marie-Louise Rosier, Claudia van de Kolk, Renko Filannino

ARBO-coördinatoren              Joyce Harreman & Michaela Tameris

Sport & Spel-coördinator       John van Kaam   

Vakdocenten 

Kevin Kriek (gym)                             

Jasper Taconis (drama)                         

Frans van Leeuwen (techniek)                  

Silvany la Croes (muziek, koken)         

Maryati van der Laar (dans, schrijfdans)       

Mariska van 't Zant (kunst, gym)

Saroja de Jong (mindfulness, multimedia)   

Renko Filannino (Talkx)  


Studenten                                 
Onze school wordt regelmatig bezocht door studenten van de Pabo Thomas More. Zij lopen in verschillende groepen stage en worden hopelijk onze toekomstige collega's. Daarnaast bieden wij ook stageplaatsen voor diverse MBO-studenten, zowel in de klas als bij de balie.

 

 

Ontwerp | HFCM onderwijs Realisatie | web2work